Σάββατο 2 Μαρτίου 2013

Αθλητική Ένωση ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 69-86

Μεγάλη ΝΙΚΗ για την β΄ φάση του πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ πέτυχε σήμερα η παιδική ομάδα του Συλλόγου μας στην Χαλκίδα απέναντι στην ομάδα ΑΕ.  ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ.
ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ 69-86

Η ομάδα μας από το πρώτο δεκάλεπτο μπήκε αποφασισμένη για τη νίκη και το έδειξε στους αντιπάλους. Σκορ δεκαλέπτου 15-21. Με το τέλος του δεύτερου δεκαλέπτου και του ημιχρόνου η διαφορά μεγάλωσε    και το σκορ διαμορφώθηκε σε 34-51.
Στο δεύτερο ημίχρονο το παιχνίδι είχε κριθεί και ο κόουτς Καρατράντος είχε εύκολη αποστολή με τους παίκτες μας απαλλαγμένους από το άγχος να παίζουν ωραίο μπάσκετ και να το απολαμβάνουν.